Fuss a rákgyógyításért

Idén is megrendezésre kerül a „Fuss a rákgyógyításért” elnevezésű jótékonysági esemény.
Eddig tíz alkalommal szervezte meg nagy sikerrel a Dunántúli Postás Sportegyesület (DPSE), de idéntől a két intézmény együttműködésének és kiváló szakmai kapcsolatának köszönhetően a Pécsi Tudományegyetem Sportirodája lesz a rendezvény „házigazdája”.

A futás 2019. szeptember 14-én, szombaton lesz 10.30-tól, rajt a Széchenyi térről 11 órakor.

Program:

09.00 Regisztráció kezdete a Széchenyi téren
10.30 Ünnepélyes megnyitó, bemelegítés
11.00 Start (futás, kocogás, séta)
12.15 Tombolasorsolás értékes nyereményekkel

A táv összesen 2,6 km, ami egyúttal futható és gyalogolható is.

További részletek a programmal kapcsolatban:

A nevezési díj egységesen min. 1000 Ft, amivel támogatjuk az Eurakvilo Gyermekonkológia és Gyermekhospice Közalapítványt.
Tervezett útvonal: Széchenyi tér – Irgalmasok u. – Citrom u. – Jókai tér – Apáca u. – Szent István tér – Janus P. u. – Mária u. – Flórián tér – Nagy Flórián u. – Király u. – Széchenyi tér
Előzetes regisztráció: 2019. július 10-szeptember 10; amelyet egyénileg (online/az egyetemisport.pte.hu-n) vagy a futónagykövetek által lehet elvégezni.
Helyszíni regisztráció: 2019. szeptember 14. 9:00-10:30

Gyertek el minél többen! Fussunk együtt!