GYAKORNOKI LEHETŐSÉG VÉGZŐS KÖRNYEZETMÉRNÖK HALLGATÓ RÉSZÉRE. részletek itt>>

A Tettye Forrásház gyakornoki lehetőséget kínál végzős környezetmérnök hallgató számára!

A Tettye Forrásház Zrt. és a PTE PMMIK Környezetmérnöki Tanszék együttműködése révén, 1 fő környezetmérnök hallgató féléves Gyakornoki Programban vehet részt a Tettye Forrásház Zrt.-nél. A Gyakornoki Program célja a hallgatók részére a gyakorlati tapasztalatszerzés lehetőségének biztosítása, illetve – a munkakörükben jól teljesítő hallgatók részére, végzésüket követően – munkaköri státusz biztosítása.

A Gyakornoki Programra 2013. március 5-ig lehet pályázni.

A pályázatot e-mailben lehet elküldeni, fényképes önéletrajz és motivációs levél mellékletekkel a dittrich@pmmik.pte.hu e-mail címre. A pályázatokat egy – ebből a célból alakult – zsűri értékeli.

A gyakornoki program alatt heti 20 óra munkavégzésért bruttó 56287 Ft munkabért fizet a Tettye Forrásház Zrt.

További információk Dittrich Ernőtől kérhetők személyesen vagy a dittrich@pmmik.pte.hu email címen.

Pécs, 2013. február 12.

Dittrich Ernő