Hackathon in a Box

Megrendezésre kerül a Hackathon in a Box országos ötletverseny itt Pécsen is! Szeretnénk ha Pécs is beállna azon hosszú listába, amit a Corvinus egyetem vagy például a BME már évek óta sikerrel vezet!

Hackathon-in-a-box verseny április 25-26-án Pécsett, a Corso**** hotelben!

Mi az a Hackathon-in-a-box?

Ez egy kreatív ötletgyár egy speciális, országos üzleti ötletverseny, amelynek célja a magyar startup élet felpezsdítése, és új tehetségek felkutatása.

JELENTKEZZ egyénileg vagy csapatban, ötlettel vagy ötlet nélkül!
A JELENTKEZŐK SZÁMÁRA A RÉSZVÉTEL INGYENES!!!
Jelentkezni ezen linken, illetve a hackathon.hu-n tudsz!

Miért érdemes részt venned a pécsi eseményen?

A globális startup pörgés, amelyből az USA-ban és számos másik országban több fiatal sikersztorija nőtte ki magát, most már hozzánk is megérkezett. Megismerheted, hogyan valósították meg ötleteiket azok, akik mára a világ legnagyobb cégek néhányának tulajdonosaivá váltak (lásd facebook, Apple). A Prezi, Ustream, LogMeIn magyar hármas mutatja, ezzel a mentalitással itthonról is el lehet érni nemzetközi sikert!

A versenyen csapatokban dolgozva, gyakorlatiasan sajátíthatod el a modern ötletalkotási és hatékony kivitelézési módszertanokat. Mindezt tapasztalt mentorok segítségével!

PONTOS IDŐPONT: (a rendezvény két napos)
Április 25. 12:30-18:00
Április 26. 09:00-19:00
HELYSZÍN:
Corso Hotel****
7626 Pécs, Koller utca 8.

Gyere el, és próbáld ki magad!