HACKTIVITY

Idén 9. alkalommal rendezzük meg a régió legnagyobb IT Security fesztiválját a HACKTIVITY-t! 2 nap és éjjel: tanulás, szórakozás, networking.
Világhírű előadók, no marketing b*shit!

Jegyek diákoknak idén is nagy kedvezménnyel!

A legkedvezőbb részvételi díj előregisztrációban július 30-ig 7600 Ft.-ért! Ne hagyd ki! Jegyet itt tudsz vásárolni...

És hogy milyen programokkal várunk idén a Hacktivity-n?
Az eddigi legnagyobb érdeklődés mellett 48 pályázat érkezett be hozzánk. Pályáztak magyar előadók és külföldi előadók Horvátországból, Németországból, Dániából, Oroszországból, Marokkóból, Izraelből, Indiából és az USA-ból is! A programbizottság most értékel, hamarosan dönt a végleges előadói listáról és felállítja az idei programot!

Ami már biztos, hogy újra itt lesznek az elmúlt évek legsikeresebb előadói friss kutatásokkal: Vivek Ramachandran, Kabai András, Joe McCray, Alexander Kornbrust, Balázs Zoltán, és még sokan mások!

Az idei előadás témák közül:
- arab tavasz és alternatív internet
- zombie böngészők
- SAP biztonsági hibák
- lekövethetetlen mobil telefonok
- USB=Universal Security Bug?
- Andorid és Iphone (iOS) security
- Önvédő adatbázisok
és még rengeteg más!

Idén is lesznek workshopok és játékok!
Hello Workshopok a tavaly nagy sikert aratott formában:
- Hello Injection,
- Hello CA,
- Hello Code Review témában.

Lesz lockpicking, de most már versenyben is,  H.A.C.K, szponzori játékok és feladatok, és rengeteg egyéb meglepetés!

A konferencia részletes programját hamarosan feltöltjük a weboldalunkra! Látogass vissza és addig is csatlakozz Facebook oldalunkhoz, ahol az újdonságokról folyamatosan tájékoztatunk Benneteket!

Várunk Benneteket!
A Hacktivity csapata