Huawei Technologies SEEDs online képzés

Kedves Hallgatók!

A tavalyi évhez hasonlóan idén is elindul a globális HUAWEI SEEDs tréning program.

A Seeds for the Future program célja, hogy az IKT-ismereteket megossza a fiatal tehetségekkel, bemutatva azok alkalmazását és az IKT-ipar működését.

A 8 napos online program mindössze 19 óra odaadást igényel az alábbiak szerint: 4 óra kötelezően előre felvett kurzus + 15 óra kötelezően élőben közvetített kurzus + "Tech4Good" csoportos projekt (a megbeszélés ideje változó a hallgatók szerveződése alapján). Emellett a hallgatók ingyenes hozzáférést kaphatnak az összes választható online kurzushoz.

Idén Magyarország 2023. november 6-13. között kapott idősávot a kínai központtól a SEEDs program megtartására.

A jelentkezési határidő: 2023. október 31. kedd.  A program leírását és a jelentkezési formanyomtatványt a mellékletek tartalmazzák.

A jelentkezés feltétele:

-           max. 35 éves életkor

-           jelentkezési formanyomtatvány kitöltése

-           angol nyelvű önéletrajz

-           angol nyelvű motivációs levél vagy 1 perces bemutatkozó videó

-           elektronikus formában igazolás arról, hogy a hallgató aktív jogviszonyban áll az egyetemmel ebben a tanévben (lehet igazolás vagy a Neptunban idén felvett tantárgyakról elektronikus kimutatás)

A tréninget olyanok is el tudják végezni, akiknek semmilyen technológiai ismeretük nincs.

A kurzus elvégzéséhez angol nyelvtudás szükséges, a végén online vizsgával és egy fizikálisan megrendezett kis ünnepséggel zárul, melynek ideje és helye még szervezés alatt áll.

Annak a hallgatónak, aki sikeresen elvégzi a tréninget, egy Huawei eszközt adnak majd át az oklevele mellett a záróceremónián.

A jelentkezéseket az orosz.luca@huawei.com email címre várják.

Mellékletek: