IFK - Hallgatói ötletbörze - Pályázati kiírás

Egyesületünk, az Ingatlanfejlesztői Kerekasztal „Hallgatói Ötletbörze  Római Part 2100 – Budapest” címen pályázatot ír ki egyetemi hallgatók részére.

A jelen ötletbörzével az IFK Budapest egyik emblematikus városrészének lehetséges vízióit, távoli jövőbeni szerepét és funkcióit kívánja felmérni a jövő szakembereinek mozgósításával.

Ennek elérése érdekében, az IFK lehetőséget kíván nyújtani:

• olyan építészhallgatók véleményének megismerésére, akiket aktívan foglalkoztat Budapest és a Római Part jövőképe,
  • többek között várostervezést, közgazdaságtant, jogot, környezetvédelmet, szociológiát, közlekedéstervezést, urbanisztikát tanuló hallgatók számára, hogy bekapcsolódjanak egy minden kötöttséget nélkülöző alkotó és kreatív pályázati csapat munkájába.

A pályázatok leadásának határideje: 2013. november 4. 12.00 óra

A pályázati kiírást valamint segédletet a www.ifk-egyesulet.hu/otletborze weboldalon találnak.

Hallgatói ötletbörze

Pályázati kiírás