Ingyenes E-Learning lehetőségek az ELEVEL-Academy szervezésében

Az "ELEVEL-Academy" start-up meghívja Önt, hogy vegyen részt az elkövetkező hetekben egy sor ingyenes oktatási ajánlaton.

A vállalat webináriumokat tart olyan témákban, mint az AI szakmai kontextusban, Excel-ismeretek, projektmenedzsment, lehetőséget adva arra, hogy mindössze 2 óra alatt gyakorlati és interaktív betekintést nyerjen az új technológiákba és az összetett problémák megoldásának megközelítéseibe.

Az interaktív webináriumokat tapasztalt oktatók tartják, és nemcsak értékes tartalmat kínálnak, hanem lehetőséget biztosítanak a témával kapcsolatos közvetlen eszmecserére és a kérdések tisztázására is.

A kínált webináriumok minden Hallgató számára érdekesek, függetlenül a szakterülettől vagy az érettségi dátumától. A webináriumokon való részvétellel lehetőséged van egyéni tanúsítvány megszerzésére is.

Érdekesen hangzik?

Regisztráljon ingyenesen a webináriumokra az ELEVEL weboldalán az alábbi linken:

A webináriumokkal kapcsolatos bármilyen kérdéssel forduljon Middelhauve úrhoz az ELEVEL-től a következő e-mail címen: max.middelhauve@elevel-academy.de.