Ingyenes jegyek a Brain Bar jövőfesztiválon

A kérdőív szeptember 3-ig történő kitöltésével lehetőség nyílik ingyenes Brain Bar-jegyek megszerzésére diákok és tanárok számára. Link a kérdőívhez: https://bit.ly/bb21unisurvey

A fesztivál időpontja és helyszíne: 2021. szeptember 9-10-én, Nemzeti Táncszínház (1024 Budapest, Kis Rókus u. 16-20) és Millenáris Park.

A Brain Bar Európa legnagyobb jövőfesztiválja, amely idén kifejezetten azokat a kulturális értékeket és technológiai megoldásokat állítja fókuszba, amelyek a globális hangzavarban is biztosítják a tartalmas életet, az értelmes munkát és a jó minőségű emberi kapcsolatokat. Idei előadóink között szerepel a mindössze 12 éves újrahasznosítási nagykövet és cégalapító, Ryan Hickman; a szervezeti kultúra és a karriertervezés körüli mítoszokat leromboló „hivatásos lázadó”, Dr. Füredi Júlia; és Dr. Andrea Jones-Rooy, a New York-i Egyetem (NYU) Adattudományi Központjának alapképzési igazgatója, egyben stand-up komikus és cirkuszi artista.

Facebook esemény

Azok számára, akik nem jogosultak díjmentes részvételre, jegyek ide kattintva kaphatók.