Innovation Days / i-Days innovációs ötletverseny

Az Európai Innovációs és Technológiai Intézet (EIT Health), a Simonyi Üzlet- és Gazdaságfejlesztési Központ (Simonyi BEDC), valamint a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Transzdiszciplináris Kutatások Intézete (Institute of Transdisciplinary Discoveries) együttműködésben idén is megrendezésre kerül az Innovation Days elnevezésű ötletverseny.

A verseny célja az egészségügy területén alkalmazható újszerű megoldások népszerűsítése.
Az esemény 19 európai ország 35 helyszínén zajlik közel egy időben, október 18 és november 8-a között. Magyarországot - a budapesti mellett - egyedüli vidéki helyszínként Pécs képviseli majd.
Helyszín: Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar
A program nyelve: A rendezvény alapvetően magyar nyelvű, azonban a nemzetközi összetételű csapatok esetében a használt nyelv angol, illetve a program során használandó felületek, valamint a résztvevők által összeállított prezentációk szintén angol nyelvűek.
Részletek és regisztrációs lehetőség az alábbi linken: https://itdweb.hu/i-days-2021-international/