ITSH network akadémia

Német nyelvtudással rendelkezel, de úgy érzed, hogy még mindig nem az igazi? Érdekel a hálózatok világa, tanultál is már róla korábban, de még többet szeretnél tudni a routerek és switchek világáról?

A programról

Ha mindkét kérdésre „igen” a válasz és készen állsz arra, hogy nemzetközi környezetben, informatikai területen dolgozz akkor Neked találtuk ki az IT Services Hungary IP Production Services részleg hamarosan induló Network Akadémia programját!

A képzési időszak alatt átfogóan megismerheted a vállalatot, betekintést nyerhetsz egy multinacionális cég működésébe, valamint részt tudsz venni egy átfogó informatikai hálózati ismereteket nyújtó tréningen, ami magában foglalja a német nyelvi képzést is. A szakmai tréningen elsősorban – a hálózati alapismeretek gyors átismétlése mellett – gyártó specifikus (CISCO, Juniper) ismeretekre tehetsz szert, aminek a keretén belül a következő témák lesznek mélyebben érintve:

1. Hálózati címzés
  2. A címzési struktúra tervezése
  3. Hálózati eszközök konfigurálása
  4. Forgalomirányítás
  5. A vállalatok hálózati infrastruktúrájának megismerése
  6. Kapcsolás vállalati hálózatokban
  7. Vállalati hálózatok címzése
  8. Forgalomirányítás távolságvektor alapú irányító protokollal
  9. Kapcsolatállapot alapú forgalomirányítás
  10. Vállalati WAN kapcsolatok megvalósítása
  11. Forgalomszűrés hozzáférési listák használatával
  12. Hibaelhárítás egy vállalati hálózaton
  13. Az alkalmazások hatása a hálózattervezésre
  14. A hálózati terv létrehozása
  15. A WAN teszthálózatának elkészítése

Már a képzés idejére is munkaszerződést kötünk Veled, majd a programot egy szakmai vizsga zárja, amely sikeres teljesítése esetén bekapcsolódhatsz a mindennapi munkavégzésbe, ezáltal hosszú távon folyamatos szakmai fejlődésre és piacképes szaktudásra tehetsz szert.

A várható kezdés: április 1.

Időtartam: 2 hónap

Részvétel feltételei:
  • Legalább gimnáziumi, szakiskolai képesítés
  • Erős alapfokú/gyengébb középfokú német nyelvtudás
  • Informatikai hálózati alapok ismerete