IV. PTE Mecseki láthatatlanok emléktúra!

2019. október 19-én szombaton az 1956-os forradalom évfordulójának alkalmából, tiszteleghetünk a Mecseki Láthatatlanok emléke előtt, egy mecseki túra keretében.

Az emléktúra követi a hajdani ellenállók által használt erdei útvonalakat, a táborhelyeiket és a nagyobb összecsapások helyszíneit. Egy séta a Mecsekben, családdal, gyerekekkel, akik ezáltal is közelebb érezhetik magukat a régmúlt idők történéseihez és találkozhatnak a Mecseki Láthatatlanok emlékeivel, akiknek neve mára egyet jelent a cselekvő hazaszeretettel. A túrán való részvétel INGYENES, ezenfelül minden résztvevőt az érkezéskor a PTE Sportiroda meleg étellel vár!

Időpont: 2019. október 19. Koszorúzás: 9.30-10:00 óra Mecsek kapu

Indulás: 10:00 óra

Érkezés: 14 óra Tettye

Várjuk a PTE munkatársak, valamint családtagjaik jelentkezését a linken (október 17-ig): https://egyetemisport.pte.hu/esemeny/iv_pte_mecseki_lathatatlanok_emlektura