JAF - PTE faépítészet szakmai rendezvény

Ezúton meghívjuk a JAF Akadémia faépítészeti rendezvény sorozatának következő állomására, amely a Pécsi Tudományegyetemen kerül megrendezésre. Szakmai napunk során a CLT faépítészeti tervezés és kivitelezés munkafolyamataiba nyerhetnek betekintést az eseményre regisztráló szakemberek.

A CLT (Cross Laminated Timber) egy sokoldalúan felhasználható fa építőelem, a nagy teherbírású panelekből falak, födémek és tetők építhetők, komplett épületváz állítható össze. Hatalmas előnye, hogy pontosan meghatározott épületfizikai és mechanikai tulajdonságokkal rendelkezik, ezért a tervezett épületfizika könnyen megvalósítható és ellenőrizhető. A szakmai előadások során, nagy tapasztalattal bíró nemzetközi és hazai előadók osztják meg faépítészeti ismereteiket az eseményre regisztráló szakemberekkel.

AKKREDITÁLT (2 PONTOS) RENDEZVÉNY

A szakmai nap akkreditált, melynek pontértéke: 2 pont Az OTIR oldalán az alábbi linken érhető el a pályázati információ: 2024/113

HELYSZÍN

Pécsi Tudományegyetem, Műszaki és Informatikai Kar, 7624 Pécs, Boszorkány út 2

REGISZTRÁCIÓ ÉS IDŐPONTFOGLALÁS

A szakmai napunkon való részvétel díjmentes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük a „Foglalások száma” mezőben állítsa be, összesen várhatóan hány fővel érkeznek a rendezvényre!

Tovább a regisztrációhoz

A SZAKMAI NAP TEMATIKÁJA:

8:30 – 8:45 Regisztráció

9:00 - 10:30 CLT technológia és referencia épületek bemutatása, valamint farost szigetelő anyagok és alkalmazásuk
Föőr Róbert I okl. faipari mérnök, JAF Akadémia szakmai előadó I JAF Holz

10:30 - 10:45 Szünet

10:45 - 11:45 Fa szerkezetek tervezési folyamata, gyártmánytervek jelentősége a faépítészetben
Szikszay István I Nágl Tamás I okl. faipari mérnök, szerkezettervező szakmérnök I JAF Holz

11:45 - 12:45 Ebédszünet

12:45 - 13:45 Fa épületek tervezési koncepciója, anyagválasztás szempontjai
Vági Édua  – Okl Építész mérnök / Eco Wood Home Solutions Kft
Jakopánecz Márk - Okl faipari mérnök / Eco Wood Home Solutions Kft

13:45 - 14:00 Szünet

14:00 - 15:00 Fa szerkezetek tűzvédelmi tervezése
Professzor Dr. Lublóy Éva Eszter I Phd, habil, egyetemi tanár, MTA doktora I BME

15:00 - 15:15 Szünet

15:15 - 16:00 CLT a jelen építőanyaga, a jövő záloga
Eric Paul I mérnök támogató, CLT szakértő I Binderholz Bausysteme GmBH

16:00 - 17:00 Mérnöki faszerkezetek faanyagvédelme, kivitelezési problémák a faépítészetben
Markó Gábor I okl. faipari mérnök, c. egyetemi docens, igazságügyi szakértő

17:00 - 17:05 Záróbeszéd
Föőr Róbert I okl. faipari mérnök, JAF Akadémia szakmai előadó I JAF Holz

Amennyiben bármilyen kérdése merülne fel rendezvényünk kapcsán, forduljon bizalommal Föőr Róbert kollégánkhoz az alábbi elérhetőségek egyikén!

Föőr Róbert
Okl.faipari mérnök - Szakmai előadó, tréner / JAF Holz Ungarn Kft.
Email: robert.foor@jafholz.hu

Mellékletek: