Jó ügyekért vízbe szállni: újra itt a Swimathon Pécsett!

FELHÍVÁS pécsi közösségeknek Jó ügyekért vízbe szállni: újra itt a Swimathon Pécsett ! Ússz és gyűjts nemes célra!

A SWIMATHON egy izgalmas és újszerű adománygyűjtési forma úszóeseményformájában,amely helyiközösségi célok megvalósításához teremt pénzalapot.

Tavaly  már  rendezett  egyilyenta  Pécsi  Közösség  Alapítvány,  de  a  pandémia  miatt az  uszodai környezetet és az úszás-kihívásokat át kellett tervezni(PKA // Első Pécsi Swimathon 2020 -YouTube). De idén ősszel végre mélyvízbe ugorhatnak a vállalkozók!

Kiknek a jelentkezését várjuk?

Olyan közösségeket, csapatokatkeresünk

akiknek van egy megvalósításra váró helyi törekvésük, projekt-elképzelésük

akik hajlandók olyan„nagyköveteket” (15-20) toborozni az ügyükhöz,

akik  úszás-kihívásokat  fogalmaznak  meg  önmaguk  számára  (szabadon  vállalva  játékos  és komolyabb teljesítményeket),

akik fel tudnak kérni ismeretségi körükből támogatókategy négyhetes internetes kampányban forrást gyűjtvea kiválasztott közösségi célra.

Mindezt  megkoronázza  egy  jó hangulatú  közösségi  záróesemény,  amelyen  a  kiválasztott  csapatok megússzák a vállalásaikat!

Olyan  csoportoknak  szeretnénk  segíteniezzel  az  akcióval,  akiknek megcélzott „ügye”lehet  szociális, kulturális, oktatási, életmódfejlesztő, egészségügyi, környezetvédelmi, közösségépítő –a lényeg, hogy hozzájáruljon a minőségibb, igazságosabb pécsi élethez.

A  csapatok  által  begyűjtött  támogatások  10  %-át  a  PKA  a  kampány-és  szervezési  költségekre, médiamegjelenésre fordítja.

Jelentkezés: 2021. június 30-ig

Az úszást vállalócsapatoknak augusztus 23-ig kell összeszerveződni, ekkortól indul a felkészítésük.

A kampány szeptember 18-tól október 16-igtart, ekkor kell minél több támogatót megnyerni!

Záróesemény: a pécsi Hullámfürdőben október 16-án, szombaton 9-12 óra között.

Jelentkezési lap: