Junior támogató szakember

Több mint húsz éve, svájci, automatikai termékeket gyártó cég képviseletét ellátó, magyar kft. keres határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatásra, fiatal, agilis, önálló munkavégzésre képes műszaki támogató szakembert.

A jövendő kolléga feladata a forgalmazott termékekkel kapcsolatos műszaki támogatási, tanácsadási, bemutató és tesztelési feladatok ellátása. A feladat időnként kiegészül kisebb projektek programozási és helyszíni üzembehelyezési feladatával is. A leendő kolléga rendszeresen részt vesz műszaki tájékoztató bemutatóinkon, és (általában évente egy alkalommal) svájci műszaki továbbképzésen. A munkavégzés helyszíne a cég új Sóskúti Ipari Parkban található irodája, illetve jellemzően Magyarország területe.

Elvárásaink:
  • Villamos-automatikai, minimum középfokú képzettség és gyakorlat;
  • Minimum közép szintű kommunikatív (beszéd, írás) angol nyelvtudás;
  • Önálló feladatmegoldó és munkavégző képesség;
  • Határidőre történő pontos, precíz munkavégzés;
  • Csoportmunkában való együttműködő részvétel;
  • Gyakorlott, alkalmazás szintű Office kezelés (Word, Excel, Powerpoint);
  • B kategóriás jogosítvány.
Előnyös, ha:
  • Rendelkezik bármilyen PLC programozási, alkalmazási gyakorlattal;
  • Jó kommunikációs és előadó készséggel rendelkezik;
  • Ismeri a Saia PG5 programot.
Juttatások próbaidő után:
  • Versenyképes jövedelem (teljesen bérben kifizetve);
  • személyi használatú notebook és telefon;
  • Közlekedési költségtérítés;
  • Cafeteria.

Ha egy fiatalodó, komplex feladatok megoldását végző csapat tagja szeretne lenni, itt a helye közöttünk!

Két hónapnál nem régebbi, színes fényképpel ellátott, kétnyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje a gabor.opitzer@sb-controls.hu e-mail címre, legkésőbb 2017 május 15-ig.