Junior tesztmérnök - villamosmérnök

Most végeztél a főiskolán/egyetemen és még nem sikerült elhelyezkedned? Itt a megfelelő lehetőség, hogy valóra váltsd álmaid! Megbízónk egy székesfehérvári székhelyű, amerikai tulajdonú, piacvezető, autóipari beszállító cég. Jelenleg mérnök csapatukba keresünk pályakezdő, az elektronika iránt elkötelezett Junior tesztmérnököket.

Feladatok

• Tesztspecifikáció elkészítése, frissítése
  • Tesztelési folyamatok önálló definiálása
  • Ellenőrző berendezés hardverének és szoftverének továbbfejlesztése (új tesztlépés implementálása), üzemeltetése
  • Mérési, vizsgálati és ellenőrzési módszerek tervezése, bevezetése, és felszabadítása
  • Teszteszközök optimalizálása, hozam növelése
  • A karbantartás felügyelete, szükség esetén a lista frissítése
  • Változásmenedzsment
  • Teszter ellenőrzéséhez szükséges Golden Sample (Pass Sample) beszerzése
  • Együttműködés az ajánlatkészítésben a vevők számára, specifikációk vagy minták alapján
  • Beszállítók ajánlatainak beszerzése és értékelése, javaslattétel beszállítók kiválasztására
  • Tesztberendezések tervezése, üzemben tartása, karbantartása a gyártás során
  • A kivitelezés optimalizálása
  • Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében
  • Kapcsolattartás a termékfejlesztéssel és a minőségüggyel (SW és HW fejlesztés, TQA, Q)
  • Hibák felismerése a gyártási folyamatban a termelési költségek csökkentése és a termékminőség hosszú távú javítása érdekében

Elvárások

• - Gyenge áramú szakirányon szerzett villamosmérnöki diploma
  • Alapszintű programozási ismeretek (Pascal,C, C#, Visual Basic)
  • Nyák és kapcsolási rajz ismeret
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség

Előny

• - Hasonló munkakörben, elektronikai gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • SAP v. valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Tesztszoftverek (MCD, PMEX) ismerete
  • Németnyelv-tudás

Egyéb

Megbízónk kihívást jelentő munkakört, versenyképes juttatási csomagot (albérlet-támogatást), barátságos munkahelyi környeztet és szakmai fejlődési lehetőséget kínál.

Jelentkezéseiket az cv@focusconsulting.hu e-mail címre várjuk fényképes önéletrajz és referenciaszám feltüntetésével.