Junior Villamosmérnök (E.ON - Pécs)

Az alábbi pozícióba keresünk motivált és mobilis munkatársakat, akik az első évben Pécsen dolgoznának, majd ezt követően pályázhatnak az E.ON-on belül országszerte megüresedő pozíciókra

Pozíció neve: Junior Villamosmérnök (Pécs)

Hirdető cég: E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.

Elsődleges kategória: Mérnök - Villamosmérnök

Terület: Baranya megye

Város: Pécs

Feladatok: Hálózati technológiák, munkavédelmi szabályok ismerete. Kiviteli tervezési eljárás szabályainak ismerete. A kiviteli tervezéshez szükséges jogszabályi előírások, szabványok, típustervek, műszaki kézikönyvek, munkavédelmi előírások, technológiai utasítások elsajátítása. Hatóságok, tervezési környezet megismerése. Kiviteli tervek készítése. Kiviteli tervzsűriken, energiazsűriken, kivitelezéseken való részvétel. Az elkészített kiviteli tervek megvalósításának nyomon követése. Hálózatokkal kapcsolatos fejlesztési -, beruházási -, üzemeltetési tevékenység megismerése. E.ON szervezeti egységek működésének megismerése. Alkalmi projekt feladatokban való részvétel. LEAN ismeretek elsajátítása. Gyár- és üzemlátogatások.

Elvárások: Két évnél nem régebbi Egyetemi / főiskolai VILLAMOSMÉRNÖK oklevél megléte (államvizsga+nyelvvizsga) Kiváló magyar nyelvtudás WINDOWS és MS Office teljes körű használata A munkakör betöltése erkölcsi bizonyítványhoz kötött

Elvárt végzettség: Főiskola

Elvárt nyelvismeret: Magyar

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat

Feladatok:
  • Hálózati technológiák, munkavédelmi szabályok ismerete.
  • Kiviteli tervezési eljárás szabályainak ismerete.
  • A kiviteli tervezéshez szükséges jogszabályi előírások, szabványok, típustervek, műszaki kézikönyvek, munkavédelmi előírások, technológiai utasítások elsajátítása.
  • Hatóságok, tervezési környezet megismerése.
  • Kiviteli tervek készítése.
  • Kiviteli tervzsűriken, energiazsűriken, kivitelezéseken való részvétel.
  • Az elkészített kiviteli tervek megvalósításának nyomon követése.
  • Hálózatokkal kapcsolatos fejlesztési -, beruházási -, üzemeltetési tevékenység megismerése.
  • E.ON szervezeti egységek működésének megismerése.
  • Alkalmi projekt feladatokban való részvétel.
  • LEAN ismeretek elsajátítása.
  • Gyár- és üzemlátogatások.
Elvárások:
  • Két évnél nem régebbi Egyetemi / főiskolai VILLAMOSMÉRNÖK oklevél megléte (államvizsga+nyelvvizsga)
  • Kiváló magyar nyelvtudás
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • A munkakör betöltése erkölcsi bizonyítványhoz kötött
Előny:
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • AutoCAD ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.

Bővebb információ, jelentkezés