Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Karbantartó mérnök álláslehetőség

Partnerünk a távolból a Star Wars díszletébe is beillő gyártóegységével egyből felkelti az arra járók figyelmét - ugyanis Európa egyik legmodernebb gyárának számít.

Építőipari anyagokat gyártanak, méghozzá világszínvonalon, folyamatosan fejlődnek, ezzel biztosítva modern körülményeket az ott dolgozók számára.

Ők keresnek most a karbantartói csapatukba egy karbantartás tervező vagy karbantartó mérnök kollégát, aki betekintést nyerhet egy izgalmas gyár működésének életébe, olyan tapasztalatokat szerezve, amellyel lehetőséget teremthet az előrelépéshez.

Milyen feladatokra számíts?

  •  A gyár gépészeti végrehajtási munkáinak tervezése, a javítási terv összeállítása és nyomon követése.
  •  Javításokhoz kapcsolódó megbeszélések szervezése, emlékeztetők összeállítása, szükséges akciók létrehozása a hiányok megszüntetésére.
  •  Karbantartási tartalék alkatrészek megrendelése, kritikus tartalék alkatrészek szállítási határidejének nyomon követése, minőségellenőrzése.
  •  Karbantartási tevékenységekhez kapcsolódó munkatervek összeállítása a gépész végrehajtócsapat részére.
  •  Munkatervekhez kapcsolódó előzetes munkavédelmi kockázatértékelések előkészítése.
  •  Energia kizárási mátrixok, szükséges kockázatcsökkentési javaslatok kidolgozása.
  •  Speciális szerszámlisták összeállítása, szükséges szerszámok megrendelése.
  •  Mechanikus végrehajtócsapattól kapott információk alapján a munkamegrendelések lezárása a karbantartási vállalatirányítási rendszerben.
  •  Karbantartási költségvetés nyomon követése, eltérések riportolása.
  •  Nagyjavítási munkák kiértékelése és a szükséges korrekciók beillesztése a következő javítási folyamatba, teljesítménymutatóknak való megfelelés.

Mi ezeket fogjuk nézni a jelentkezéskor

  •  Gépészmérnöki diploma
  •  Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás - szóban és írásban.
  •  1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  •  Előny az SAP ismeret.

Amit adnak

  •  Valódi szakmai feladatok.
  •  Megegyezés szerinti bérezés.
  •  Határozatlan idejű munkaszerződés egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél.
  •  Képzések, előrelépési lehetőség.
  •  Kiemelt munkába járási támogatás (15 Ft/km + távolságfüggő fix összeg).
  •  A próbaidőt (3 hónap) követően évi bruttó 340.000 Ft-os cafeteria keret.
  •  Éves bónusz.

Ha tetszik a pozíció, várjuk jelentkezésed a megadott címen.