Kari Tudományos Konferencia felhívás! részletesen itt>>

Tisztelt Kolléga!

A Nyugat-magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kara 2013. december 10-én Kari Tudományos Konferenciát szervez. A konferenciára várjuk az erdészet, a környezetvédelem, a vadgazdálkodás és a természetvédelem területéről az új tudományos eredményeket bemutató előadásokat és posztereket.

A jelentkezési lapokat és a rövid összefoglalót az erdeszdekani@emk.nyme.hu címre kérjük megküldeni, legkésőbb 2013. október 20-ig!

A jelentkezési lap ide kattintva elérhető: http://www.nyme.hu/files/upload/71305406_1-132 Jelentkezesi lap 2013.docx

Az összefoglaló formai követelményeit itt tekintheti meg: http://www.nyme.hu/files/upload/83281390_1-132 Osszefoglalo minta 2013.docx

A rendezvényről bővebben a csatolt felhívásban olvashat.

A Nyugat-magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kar

Kari Tudományos Konferencia

Sopron, 2013. december 10. (kedd)

Első körlevél

A Nyugat-magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kara Kari Tudományos Konferenciát szervez. A konferenciára várjuk az erdészet, a környezetvédelem, a vadgazdálkodás és a természetvédelem területéről az új tudományos eredményeket bemutató előadásokat és posztereket.

A konferencián az előadásokat és posztereket több szekcióban kívánjuk bemutatni. A szekciókat az előzetes jelentkezések alapján állítjuk össze.

A konferenciára két kiadványt kívánunk megjeleníteni. A konferenciával egy időben jelentetnénk meg az absztrakt kötetet, amiben az egyes előadások és poszterek rövid (egy oldalas) összefoglalója szerepel, a másikban az előadások és poszterek szerzői kapnak lehetőséget munkájuk részletes (max. 10 oldalas) megjelenítésére.

A konferencia részvételi díja 10.000 Ft, ami magában foglalja az összefoglaló és a kiadvány költségét is.

Fontosabb határidők:

2013. október 20.                   Jelentkezés, az összefoglalók megküldése

2013. november 15.               Az összefoglalók értékelése, szekciók és a végleges

program összeállítása

2013. november 20.               Program kiküldése

2013. december 5.                  Nem előadók végleges jelentkezési határideje

2013. december 10.                Konferencia

2014. január 10.                     Konferencia kiadvány anyagának beküldése

Jelentkezni lehet a jelentkezési lap megküldésével az erdeszdekani@emk.nyme.hu címre.