KARRIER START hallgatóknak

GYAKORNOKI PROGRAM ÉS DUÁLIS KÉPZÉS

A Szabadics Zrt. mintegy 30 éve meghatározó szerepet tölt be a közműfejlesztés, vízgazdálkodás, természetvédelmi munkák terén. A magasépítési ágazatban városfejlesztés, ipari csarnokok, köz-és lakóépületek kivitelezése teszi izgalmassá a munkát.

A Szabadics Zrt. mai gerincét alkotó menedzsment és mérnök csapatunk a cég születésétől fogva van jelen a vállalat életében. Mi akkor -ahogy most Te is- az egyetemről ill. főiskoláról kikerülve pályakezdőként indultunk el az építőipar berkeiben. A szakma iránt érzett elköteleződésünk és a cég által nyújtott stabil háttér együttesen visz előre bennünket céljaink megvalósításában. Ez inspirált minket arra, hogy magunk is MENTOROKKÁ váljunk és “KARRIER START” programunk megalkotásával segítsünk neked, hogy elindulj ezen az úton.

JELENTKEZZ!
MUNKAKÖRÖK, AHOL GYAKORLATOT SZEREZHETSZ:
  • munkahelyi mérnök
  • előkészítő mérnök
  • építésvezető
  • projektvezető

AMIT KÍNÁLUNK: az egyetem elvégzése után munkahely | előrelépési lehetőség | kiváló mentorok | inspiráló munkakörnyezet | változatos projektek

KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT ÉS BEMUTATKOZÓ LEVELEDET NEKÜNK!

Kovács Tamás, vezérigazgató • E-mail: kovacs.tamas@szabadics.hu