Képzés- és tartalomfejlesztési pályázat

Az Új Széchenyi Terv keretében kiírásra került a "Képzés- és tartalomfejlesztés, képzők képzése, különös tekintettel a matematikai, természettudományi, műszaki és informatikai képzésekre és azok fejlesztésére" című konstrukció.

Támogatható tevékenységek

• Képzési programok fejlesztése (tananyag-adaptáció, oktatásmódszertan fejlesztés, tartalomfejlesztés) az alapképzés, mesterképzés, osztatlan képzés, felsőfokú szakképzés, szakirányú továbbképzés, doktori képzés esetében.
  • Tartalomszolgáltatás modernizációja
  • Hazai képzések idegen nyelvű hozzáférésének megteremtése
  • Külföldi intézményekkel indítandó, közös diplomát adó képzések kidolgozása, külföldi intézmények képzéseinek hazai adaptációja