Kerek Világ Alapítvány jótékonysági est

Kedves Érdeklődő!
A KEREK VILÁG ALAPÍTVÁNY, mint minden évben, az idén is megrendezi jótékonysági koncertjét, így 2024. október 29.én a pécsi Kodályközpontban Illényi Katica, valamint a Sárik Péter Trió közös produkciója lesz látható.

Az idei év számunkra jubileumi év, ugyanis 25 éve működik az iskolánk, ahol sajátos nevelési igényű gyermekeket oktatunk, nevelünk és az egyéni fejlődésükhöz szükséges terápiát biztosítunk.

Az est bevételét iskolánk fejlesztésére szeretnénk fordítani. Ezúton Ön is támogathatja céljainkat a jegyek megvásárlásával.

Az esemény linkje: https://www.kodalykozpont.hu/programok/illenyi-katica-es-a-sarik-peter-trio-jazzclass?fbclid=IwY2xjawForshleHRuA2FlbQIxMAABHbY2bDWWIS-waEzYBqPo3yZcpjTh4uUps43vGV5p1_Qq_AbbAgOsEJJZLg_aem_8MgUmrNvLs6bo0HDBrN7Fg

Jegyárak: 5900 Ft 4900 Ft, valamint 3900Ft

A VIP jegy ára: 10.000Ft