Kitüntetett Pollackos

Ünnepi Szenátusi Ülésen, 2013. november 7-én a Pécsi tudományegyetem Rektora és Szenátusa Professor Emeritus címet és arany kitűzőt adományozott 2013. november első napjától Kovács György professzornak, a Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar egyetemi tanárának - a nemzetközileg is kimagasló tudományos, szakmai valamint tartósan magas színvonalú oktató munkája elismeréseként.

A Pécsi Tudományegyetem Egyetemi Habilitációs és Habitusvizsgáló Bizottsága által kiállított habilitált doktori oklevelet vehetett át az építészmérnöki tudományok területén Füzi János, a Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar egyetemi docense.

A Pécsi Tudományegyetem Tehetségtanácsa 2013. október 1-ei ülésén döntött az Átütő Tehetségek Ösztöndíj odaítéléséről. Átütő Tehetségek Ösztöndíjban részesült tudományos tevékenysége elismeréseként Fröhlich Balázs, a Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar hallgatója, aki 2013-2014 tanévben a PTE egyik Tehetségköveteként is szerepel.

Kitüntetetteinknek szívből gratulálunk, és kívánjuk, hogy munkájukkal tovább öregbítsék a Pollack hírnevét!