Kooperatív Doktori Program (egyéni ösztöndíj) doktoranduszok számára

Kooperatív Doktori Programban részt vevő doktori hallgatók vállalati együttműködésben, a felsőoktatási doktori iskolák intézményes keretei között dolgozzák fel kutatási témájukat.

Pályázati beadási határidő: 2021. augusztus 31.

A pályázat már lejárt.

A Kooperatív Doktori Program célja, hogy a kutatás-fejlesztés és innováció területén tovább bővítse azon munkavállalók létszámát – elsődlegesen az MTMI (matematikai, természettudományi, műszaki és informatikai) területeken –, akik szakmai ismereteiket a legfrissebb tudományos kutatási eredményekkel kívánják gyarapítani, és elkötelezettek tudásuk társadalmi, gazdasági hasznosításában. Ezen megfogalmazott cél elérése érdekében a Kooperatív Doktori Programban részt vevő doktori hallgatók vállalati együttműködésben, a felsőoktatási doktori iskolák intézményes keretei között dolgozzák fel témájukat.

Az elektronikus benyújtás határideje: 2021. augusztus 31. 12:00

Részletek: https://nkfih.gov.hu/palyazoknak/nkfi-alap/kdp-2021