Kovács György köszöntése

Nagy örömünkre szolgál, hogy karunk professzorának Kovács György professzor emeritus kollégánknak „Pro Universitate” kitüntetést adományozott az Óbudai Egyetem Rektora. A megtisztelő címet 2014. november 21-én, az Óbudai Egyetem „Az Egyetem Napja - A Tudomány Ünnepe” rendezvényen vehette át Kovács professzor....

Egy másik elismerő gesztusként az IEEE nemzetközi mérnökszervezet „CINTI 2014” International Symposium on Computational Intelligence and Informatics elnevezésű konferenciáját ebben az évben Kovács György professzornak dedikálta, Kovács professzor 70. születésnapja alkalmából.

Professzor Úrnak születésnapja és kitüntetése alkalmából ezúton gratulálunk és jó egészséget kívánunk!