Labor - Interaktív Varázstér

Kedves Munkatársunk! Új időponttal ajánljuk figyelmetekbe az alábbi programot.

Új időpont: 2023.03.25. 11.00
Helyszín: Zsolnay Kulturális Negyed

A kiállított eszközökhöz nyúlni kötelező!

A természettudományok – s azokon belül is elsősorban a fizika – felejthetetlen, legendás hírű népszerűsítője Öveges József volt, aki sokszor álmodott arról, hogy lesz majd Magyarországon egy olyan intézmény, ahol a látogatók kedvükre kísérletezhetnek, s „megérinthetik a tudományt”. Öveges József ezt a képzeletbeli házat a Csodák Palotájának nevezte. A Zsolnay Labor Interaktív Játszóházban több min 30 kísérleti eszközt, játékot próbálhatnak ki a természettudomány iránt érdeklődő gyerekek.

Az előadás 1 órás, 6 éves kortól látogatható.

A rendezvény PTE dolgozók és családtagjaik részére ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. A regisztráció a jelentkezés sorrendjében történik, 17 fő részvételével. Családonként 2 gyermek regisztrálható.

A programra jelentkezni Mészárosné dr. Szilágyi Szilviánál, a szilagyi.szilvia@pte.hu e-mail címen lehet.

Üdvözlettel: PTE-A Családokért szervezői