LAKNI KELL 2020 WORKSHOP

2020.02.03-04.

Egyetemünkön, 2016. február 3-án (az év leghidegebb napján) indult el a „LAKNI KELL” projekt, mely a hajléktalanság társadalmi kérdéseivel foglalkozik.

Ezt a programot szeretnénk tovább vinni a jövőben is, a PTE MIK Építész Szakmai Intézet, a PTE MIK b2 Transzdiszciplináris Szakkollégium és az egyetemi hallgatók bevonásával. Idén a Támasz Alapítvány Hajléktalanok Ápoló Otthona számára tervezünk közösségi teret, mely az ott élők számára nyújt szabadidős tevékenységhez lehetőséget. Célunk olyan tervek létrehozása a workshopon, mely lehetőséget teremt a tervezett funkció megvalósítására. A győztes csapat tervét tavasszal meg is építjük, ezt az Erősödő Civil Közösségek Alapítványtól kapott támogatás teszi lehetővé. Gyere és alkoss velünk te is! Várjuk jelentkezésed!

Jelentkezésedet várjuk 2020.01.31-ig a ptemik.laknikell@gmail.com email címre.

Kérlek tüntesd fel a jelentkezésnél a neved, szakod, telefonszámod és email címed.