LAN Kft. - Hálózatépítő, kivitelező

Budapesti, XV. kerületi, 100%-ban magyar tulajdonosi hátterű, 26-éves számítástechnikai Kft  Hálózatépítési  Divíziójába keres Hálózatépítő kivitelező munkatársat.

Elvárások:
  • hálózati tervek precíz elkészítése (működőképes hálózatok megtervezése),
  • ajánlatok, készítése,
  • a megrendelt hálózatok, wifi- és kamerarendszerek ügyféligényeknek megfelelő,
  • a szerződésben elfogadott határidőre történő üzembe helyezése.
Feladatai közé tartozik:
  • Az Ügyfél igényei szerinti helyszíni felmérés, hálózat tervezés elkészítése önállóan és csapatban.
  • Nyomvonalak és fizikai összeköttetések kiépítésé, kábelek behúzása, kötések, végpontok szerelése.
  • Hagyományos távközlési hálózatok szerelése, optikai hálózatok építése, szerelése, kábelrendezők telepítése, konfigurálása, installálása.
  • Hálózatok mérése, minősítése, hibáinak detektálása, hibahely megkeresése (kábel- és szerelési hibák) javítása.
  • A kiépített hálózatok alapadatainak rögzítése, adminisztrálása (nyomvonal rajzok, számozás, rögzítés stb ).
Elvárásaink:
  • IT és/vagy egyéb releváns műszaki területen szerzett középfokú végzettség
  • és/vagyInfo-kommunikációs hálózatépítő és üzemeltető OKJ képzésben történő részvétel/végzettség.
  • Örömmel vennénk magabiztos és pár éves balesetmentes személygépkocsi vezetői gyakorlatot is.
Olyan személy jelentkezését várjuk,
  • akik szeretik az IT rendszereket, értenek is hozzájuk, ugyanakkor fejlett műszaki érzékkel is rendelkeznek. A munka nagyfokú koncentrációt igényel, ezért akkor jelentkezz, ha kellően precíz vagy és oda tudsz figyelni a feladatodra..
  • aki szorgalmas, szereti a változatos és dinamikus munkavégzést és nem ijed meg a folyamatosan változó vevői igényektől, aki képes türelmesen kezelni a vevők néha furcsa igényeit is és aki szeret és akar tanulni (amihez cégünk folyamatos és jelentős támogatást nyújt).
  • aki közvetlenül is hozzájárul az adott vállalkozás informatikai rendszereinek és alkalmazásainak optimalizálásához és hatékonyságnöveléséhez a biztonsági és adat védelmi előírások figyelembevételével.

Nálunk nincs idő unatkozásra, minden nap van valami sürgős, komplikált és azonnal elvégzendő feladat … sokszor a kávéd is ki fog hűlni…

Ha a multik környezetére, napi 15 órás munkanapra, infarktusra, bár persze multis-fizetésre vágysz, akkor ne ide jelentkezz; ha tanulni és bizonyítani szeretnél, részt kérsz a közös sikerekből, akkor küldd el nekünk eredményközpontú önéletrajzodat magyar nyelven a cv@lan.hu email címre!