LAN Kft. - Rendszermérnök

Budapesti, XV. kerületi 100%-ban magyar tulajdonosi hátterű, 26 éves számítástechnikai Kft Rendszerintegrációs Divíziójába keres hálózati rendszermérnök munkatársat.

Elvárt eredmények:
  • Precízen elkészített rendszertervek, ajánlatok, működőképes hálózatok.
  • Ügyféligényeknek megfelelően üzembe helyezett és konfigurált rendszerek.
  • A szerződésben elfogadott határidőre vagy az előtt kivitelezett hibaelhárítások.
A feladatok közé tartozik:
  • Hálózatok és rendszertervek elkészítése önállóan és csapatban,
  • árajánlatok készítése, az ügyféligények személyes felmérése,
  • rendszerek helyszíni üzembe helyezése, konfigurálása,
  • folyamatos üzemeltetési feladatok ellátása

(havi egy hét 7/24 ügyleti készenléttel HelpDesk szolgáltatásainkhoz).

Elvárásaink:
  • IT és/vagy egyéb releváns műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • CISCO CCNA minősítés (hálózati aktív eszközök: CISCO, HP, D-Link, Zyxel, valamint a CISCO Meraki  eszközök, Cloud Web Security szolgáltatások ismerete és CXFA vizsga megléte előnyt jelent)
  • Pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk!
  • A munkavégzéshez szükséges angol nyelven ÉRTHETŐEN kommunikálni, szakmai anyagokat olvasni, MEGÉRTENI, vizsgákat letenni.
  • Örömmel vennénk magabiztos és pár éves balesetmentes személygépkocsi vezetői gyakorlatot is
Olyan személy jelentkezését várjuk,
  • aki szorgalmas,
  • szereti a változatos és dinamikus munkavégzést,
  • nem ijed meg a folyamatosan változó vevői igényektől,
  • képes türelmesen kezelni a vevők néha furcsa igényeit is
  • és aki szeret és akar tanulni (amihez cégünk folyamatos és jelentős támogatást nyújt).

Nálunk nincs idő unatkozásra, minden nap van valami sürgős, komplikált és azonnal elvégzendő feladat … sokszor a kávéd is ki fog hűlni…

Ha a multik környezetére, napi 15 órás munkanapra, infarktusra, bár persze multi-fizetésre vágysz, akkor ne ide jelentkezz; ha tanulni és bizonyítani szeretnél, részt kérsz a közös sikerekből, akkor küldd el nekünk eredményközpontú önéletrajzodat magyar és angol nyelven a cv@lan.hu email címre!