Lázár Balázs - Mocorgó vízcsepp

Pécsi Nemzeti Színház Kamaraszínház - Lázár Balázs - Mocorgó vízcsepp

Felolvasószínházi előadás két részben Bertók László emlékére

Főbb szerepekben: Füsti Molnár Éva Jászai-díjas, Köles Ferenc Jászai-díjas, Stenczer Béla, Györfi Anna, Urbán Tibor

Zenei szerkesztő: Bókai Zoltán

Rendező: Tóth András Ernő
Pécsi Nemzeti Színház Kamaraszínház

2022. szeptember 14., szerda 19 óra

Kedvezményes jegyár (20%):  2.900,- Ft  helyett  2320,- Ft

Előadás leírása: ITT!

Részletek az előadásról:

A PécsLIT Irodalmi Fesztivál idén már második alkalommal várja a könyvek szerelmeseit.

A szervező Csorba Győző Könyvtár és a Jelenkor folyóirat most is hűek maradtak a “6 nap irodalom” szlogenhez, ebben az évben szeptember 12-től 17-ig tart majd az eseménysorozat, amely során közel 50 program várja majd az érdeklődőket.

Kiemelt esemény a Pécsi Nemzeti Színház szervezésében megvalósuló felolvasószínházi előadás, amely szeptember 14-én, Bertók László halálának második évfordulóján kerül bemutatásra a Kamaraszínházban.

HELYFOGLALÁS: a jegy@pnsz.hu címen. Az igényeket a jelentkezés sorrendjében a szabad helyek erejéig tudjuk teljesíteni.

Kérjük az e-mailben legyen kedves feltüntetni a jegyek számát, a saját nevét és telefonos elérhetőségét. Köszönjük.

Minden foglalásról visszaigazolást küldünk a jegyátvétel határidejével.

Szeretettel várjuk előadásainkra!
Közönségszolgálati Iroda