Leendő munkatársunk, kedves diákok

A Treszner Villamosipari Szolgáltató Kft. nevében lehetőséget kívánok nyújtani számotokra, hogy cégünknél szakmai gyakorlatot szerezzetek még az iskolai évek alatt.

Nyáron és év közben is szívesen látunk titeket. Célunk, hogy a szakmai gyakorlati ismeretek elsajátítása közben megismerjétek a nálunk végzendő feladatokat és személyes kapcsolat alakuljon ki köztünk.

Természetesen a gyakorlati időt követően, a diploma megszerzése után lehetőség nyílik néhány diák számára nálunk elhelyezkedni munkavállalóként.

Cégünkről rövid áttekintést kaptok honlapunkon (www.tresznerkft.hu) keresztül, de valós képet csakis a személyes benyomás alapján tudtok szerezni.

Külföldön is rendszeresen dolgozunk (Horvátország, Szlovénia, Ausztria és Németország), ezért a németül/angolul  beszélő diákokra különösen számítunk.

Üdvözlettel:
Bollér József
Ügyvezető igazgató helyettes (volt Pollack-os)
jozsef.boller@tresznerkft.hu