Lezajlott a TDK konferencia, a környezetmérnök szekció kitett magáért, részletek itt>>

Sikeresen zárult a TDK konferencia, környezetmérnöki II. helyezés a kari prezentációs versenyen! Akikre büszkék vagyunk:

Antal Alexandra 4. évfolyam

Benke Orsolya Viktória 4. évfolyam

Haszonics Petra Veronika 4. évfolyam

Hohman Balázs 4. évfolyam

Pataki Tamás 4. évfolyam

Kiváló dolgozatokkal és remek prezentációval készültek a hallgatók a TDK konferenciára. A környezetmérnök szekció bírálói elismerően  szóltak a hallgatók munkáiról a munkák aktualitásáról és gyakorlatiasságáról.

A végeredmény: Hohman Balázs első helyezett és kari prezentációs versenyen második lett, Pataki Tamás második helyezést ért el, és mindketten részt vehetnek az országos megmérettetésen. Antal Alexandra, Benke Orsolya Viktória és Haszonics Petra Veronika dicséretben részesült ehhez némi anyagi elismerés is társult. Remélhetőleg a következő évfolyam számára kellően inspiratív lesz az Ő sikerük.

A bizottság tagjai:

Elnök: dr. Fekete Jenő ny. egyetemi tanár