Magyar Energetikus Hallgatók Találkozója

A Magyar Energetikai Társaság Ifjúsági Tagozatának képviseletében egy országhatárokon átívelő rendezvényt szervezünk, melyen nagy örömmel fogadnánk a Pécsi Tudományegyetem hallgatóit.

A Magyar Energetikai Társaság Ifjúsági Tagozata (MET IT) ismét megrendezi az immáron hagyománnyá vált Magyar Energetikus Hallgatók Találkozóját. A MET IT nagy örömmel fogadná a Pécsi Tudományegyetem hallgatóit Budapesten.

A találkozó keretében szakmai és kulturális programok kerülnek megrendezésre. A résztvevők különféle vetélkedőkön, izgalmas csapatjátékokon mérhetik össze tudásukat, valamint üzemlátogatás, szakmai előadások és városnézés várja az érdeklődőket. Az esemény utolsó estéjét egy kellemes hangulatú gálavacsorával zárjuk.

A Találkozó lehetőséget nyújt arra, hogy

a résztvevők összemérhessék tudásukat más egyetemek hallgatóival

az energetika más területein kutató fiatalokkal cseréljenek tapasztalatot

a hallgatók a Kárpát-medencére kiterjedő kapcsolati hálót hozzanak létre

a résztvevők megismerjék a térség meghatározó energetikai cégeit

és jól érezzék magukat Budapesten, ahol teljes ellátás és kényelmes szobák várják őket!

Szeretettel várunk minden csapatot a Kárpát-medence egyetemeiről, főiskoláiról! Legyen a tiétek idén a Magyar Energetikus Hallgatók Vándorserlege!

Ha felkeltettük az érdeklődéseteket, a jelentkezési űrlapot kitöltve rögzíthetitek nevezési szándékotokat.

Részletek:

5-7 fős csapatok jelentkezését várjuk, nevezési díj:

35 000 Ft/csapat amennyiben nem igényel szállást (az ár az étkezést és a startcsomagot foglalja magában)

70 000 Ft/csapat amennyiben szállást is igényel (az ár az étkezést, a startcsomagot és a szállást foglalja magában)

Szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogy a helyek csak korlátozott számban állnak rendelkezésre! A Jelentkezési feltételekről a csatolt dokumentumban olvashattok.

Jelentkezési határidő: 2020 december 13. 23:59.

Fizetési határidő: 2020. december 20. 23:59

További információkat találhattok Tagozatunk folyamatosan frissülő facebook oldalán: https://www.facebook.com/MET.IT.001/. A korábbi találkozók beszámolói, képei és videói miatt látogassátok meg Tagozatunk weboldalát: metit.hu

Ha bármilyen kérdés esetén, bátran keressenek minket:

Béres Adrienn Judit                                                Schermann Patrik

Főszervező                                                                Főszervező

Magyar Energetikus Hallgatók VI. Találkozója         Magyar Energetikus Hallgatók VI. Találkozója

Magyar Energetikai Társaság Ifjúsági Tagozata      Magyar Energetikai Társaság Ifjúsági Tagozata

email: beres.adrienn@metit.hu                                 email: schermann.patrik@metit.hu

tel.: +36 20 667-9671                                                tel.: +36 20 2373-648

honlap: metit.hu                                                         honlap: metit.hu