Meghívó előadás tartására IV. Nemzetközi Interdiszciplináris 3D Konferencia

A Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Karának nevében szeretnénk meghívni Önt és munkatársait az immáron negyedik alkalommal megrendezésre kerülő Nemzetközi Interdiszciplináris 3D Konferencia műszaki tudományok szekciójára.

A rendezvényt 2018. Október 5-6-án tartjuk Pécsett a PTE Műszaki és Informatikai Karán, ahová a világ számos országából és egyeteméről várunk előadókat és kiállítókat, elsősorban 3D nyomtatás és vizualizációs technikák témakörben.

A következő kiemelt területekről hívtunk meg eddig előadókat és cégeket:

• gépészet
  • egészségügyi műszaki alkalmazások
  • építőipar
  • oktatás

Nagy megtiszteltetés lenne számunka, ha az Önök intézményétől is minél többen részt vennének a konferencián, és előadásaikkal tovább erősítenék és emelnék annak színvonalát.

A részvétel és az előadói lehetőség ingyenes, a szállás és az étkezés önköltséges.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésüket az alábbi hivatkozáson tudnak regisztrálni, illetve tájékozódni az idei és a korábbi évek rendezvényeiről.

Konferencia weboldala

Kérdés esetén szívesen állunk rendelkezésükre.
Dr. Háber István Ervin: ihaber@mik.pte.hu
Szőke András: szoke.andras@mik.pte.hu