Megjelent a SZINAPSZIS Hallgatómentor Ösztöndíj pályázati kiírása!

Tisztelt Hallgatók!

Megjelent a SZINAPSZIS Hallgatómentor Ösztöndíj 2021/2022. tanévi pályázati kiírása!

A SZINAPSZIS Hallgatómentor Programban részt vevő hallgatók középiskolás diákok mentorálását vállalják. Egy hallgatómentor maximum két diák mentorálását vállalhatja.

Hallgatómentornak csak az jelentkezhet, aki a Pécsi Tudományegyetem valamelyik szakkollégiumának tagja.

A pályázatot a hallgatómentor és a középiskolás diák párosa nyújthatja be, a szakkollégium vezetőjének jóváhagyásával együtt.

Az ösztöndíj egy-egy félévre (5-5 hónapra) szól. Mindkét félév végén a szakmai beszámoló benyújtása feltétele az ösztöndíj kifizetésének.

Az ösztöndíj havi összege 20.000,- Ft/hó, az ösztöndíj kifizetése félévenként egy összegben történik.

A pályázatok beérkezési határideje: 2021. október 18.

A pályázatokat (kitöltés, nyomtatás és aláírás után) kizárólag elektronikusan, szerkeszthető és PDF formátumban is be kell küldeni a barna.adrianna@pte.hu e-mail címre.

A pályázattal és a benyújtandó dokumentumok körével kapcsolatban a következő linken találhatók részletes információk: