Munkalehetőség Wahl Hungaria Kft.

Cégünk hajnyírók, szőrnyírók és állatszőrnyírók gyártásával foglalkozik Mosonmagyaróváron.
Cégünk kutató, fejlesztő pozícióban keres kollégát, ezt a pozíciót utolsó éves diákoknak szeretnénk felajánlani lehetőségként.

A mosonmagyaróvári Wahl Hungária Kft. Kutató, fejlesztő munkatársat keres megbízási szerződéssel határozott időre:

Leendő munkatársunk feladatai:

Hajnyíró fejlesztés, kutatás

• Szénkefe nélküli, valamint a jövőben elérhető rotary DC motorok felkutatása, a Kft céljainak megfelelő potenciális típusok meghatározása, azok elemzése (hatásfok, ár/érték arány)
  • Vezeték nélküli, indukciós elven működő töltés (kompakt kivitel) felkutatása
  • Új akkumulátor technológiák feltérképezése: összetétel fejlődés, kapacitás növekedés, töltésidő csökkenés, várható fejlődési irányok

Elvárásaink:

• angol aktív kommunikációs nyelvtudás
  • önálló munkavégzés
  • műszaki szemléletmód
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • jó együttműködő- és kommunikációs képesség
  • precizitás
  • határidő betartása

Előnyök:

• utolsó éves/végzős egyetemista vagy főiskolás
  • német nyelvtudás előny
  • LEAN szemlélet

Amit nyújtunk:

• megbízási szerződés
  • otthoni munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • diplomamunka (titkosított formában) írásának támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképpel ellátott önéletrajzát Varga Edit részére: Wahl Hungária Kft., 9200 Mosonmagyaróvár, Barátság u. 2. vagy az edit.varga@wahl.hu e-mail címre.