Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Műszaki mérnök állásajánlat

Építőmérnök kollégát keresünk műszaki mérnöki feladatok végzésére.

A feladatvégzés helye: Kaposvár, Magyar Közút Nzrt. Somogy Megyei Igazgatóság Fejlesztési és felújítási osztály

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. a kezelésében lévő közel 32 000 kilométernyi országos közúthálózat fenntartási és üzemeltetési feladatait látja el. Ha többet szeretnél tudni rólunk: http://kozut.hu/

Főbb feladatok:

•                   A közúthálózat állapotáról elemzések és dokumentációk készítése az optimális műszaki-gazdasági döntéshozatal érdekében.

•                   Az országos közúthálózati felújítási és karbantartási munkáinak előkészítése, műszaki és gazdasági lebonyolítása, műszaki ellenőrzése és koordinációja. Szükség esetén burkolatfelújítási kiviteli tervdokumentációk készítése.

•                   Az elvégzett munkák műszaki átadás-átvételének üzemeltetésre történő átadásának, forgalomba helyezésének figyelemmel kísérése, a szükséges közreműködés biztosítása.

•                   Burkolatfelújítási, kivitelezési feladatok megvalósításával kapcsolatos közbeszerzési eljárások szakmai-, műszaki előkészítése. Közbeszerzési eljárásokban való műszaki részvétel.

•                   A munkák mennyiségi, minőségi és pénzügyi elszámolásának ellenőrzése.

Elvárások:

·        Építőmérnök végzettség

·        B kategóriás jogosítvány

·        Számítógépes ismeretek (Word, Office, AutoCAD)

·        Pontosság, precizitás, megbízhatóság, együttműködés, csapatszellem, kommunikációs készség, probléma megoldó képesség, önállóság.

Előnyök az elbírálásnál:

•                   közlekedésépítő vagy infrastruktúra építőmérnök szakirány

•                   ME-KÉ közlekedésépítő műszaki ellenőri jogosultság vagy a jogosultság megszerzéséhez szükséges végzettség

•                   Civil 3D ismeret

•                   tapasztalat közúti létesítmények tervezésében vagy kivitelezésében, műszaki ellenőrzésében

Amit kínálunk:

•                   Folyamatos szakmai fejlődés

•                   Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

•                   Piacképes bérezés, cafeteria

•                   Színvonalas munkakörülmények

•                   Családias légkör

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségeken:

nemeth.zsolt@somogy.kozut.hubakan.aniko@somogy.kozut.hu  vagy

 +36 82/819-484, +36 82/819-481, 30/678-9702

Várjuk jelentkezését!

Kapcsolódó tartalmak