Műszaki Térinformatika Konferencia

Tisztelt Kollegánk, Partnerünk!

Ezúton szeretnénk meghívni a gita Műszaki Térinformatika Egyesület 2024. évi konferenciájára, amelyet Esztergomban, a Szent Adalbert Rendezvényközpontban tartunk 2024. április 25-én és 26-án.

A konferencia honlapján már elérhető a konferencia előzetes programja, előadások és workshop a térinformatika, adatfeldolgozás és mesterséges intelligencia világából.

A kedvezményes jelentkezés határideje 2024. február 29., most még alacsonyabb áron biztosíthatja helyét a konferencián.

Ha már jelentkezett, hamarosan mi is jelentkezünk a megadott kapcsolattartási címen.

Jelentkezzen még ma, és hozza el kollégáit is!

Várjuk szeretettel!

Jelentkezés/regisztráció

Online regisztráció a „jelentkezés” oldalon kitöltött jelentkezési lappal lehetséges.

Részvételi díj személyenként:

2024. február 29-ig történő jelentkezés esetén

szállás nélkül: 75.000,-Ft + ÁFA

szállással kétágyas szobában: 88.000,-Ft + ÁFA személyenként

szállással egyágyas szobában: 93.000,-Ft + ÁFA személyenként

2024. február 29. utáni jelentkezés esetén

szállás nélkül: 80.000,-Ft + ÁFA

szállással kétágyas szobában: 93.000,-Ft + ÁFA személyenként

szállással egyágyas szobában: 98.000,-Ft + ÁFA személyenként

Fizetéssel és számlázással kapcsolatos információk:

A konferencián való részvétel feltétele a részvételi díjnak a konferencia megkezdéséig történő megfizetése.

Jelentkezés után a részvételi díjról és a szállás díjáról díjbekérőt küldünk, majd az átutalás beérkezését követően előlegszámlát állítunk ki. A konferenciát követően állítjuk ki a nullás végszámlát.

A számla 27% ÁFA-t tartalmaz

A konferencia részvételi díja tartalmazza a kávészünetek és az étkezések költségeit, melynek adóját és járulékait a hatályos törvények és rendelkezések alapján a résztvevőnek kell megtérítenie.

Lemondási feltételek

2024. március 1. előtt beérkezett lemondás esetén a befizetett részvételi díjat és szállásdíjat visszatérítjük.

2024. március 1. után lemondást nem tudunk elfogadni.