Műszaki Ügyintéző

Megújult, nyugat-Európai, automatizálási termékek képviseletét ellátó hazai tulajdonú Kft. Műszaki Ügyintéző pozícióba keres fiatal agilis kollégát.

Munkakör részletezése, feladatok
  • A jövendő kolléga feladata a forgalmazott termékekkel kapcsolatos műszaki támogatási, tanácsadási, bemutató és tesztelési feladatok ellátása. A feladat időnként kiegészül kisebb programozási munkával is.
  • A leendő kolléga rendszeresen részt vesz műszaki tájékoztató bemutatóinkon, és (általában évente egy alkalommal) svájci műszaki továbbképzésen.
  • A munkavégzés helyszíne a cég új Sóskúti Ipari Parkban található irodája, illetve jellemzően Magyarország területe.
Elvárások
  • Villamos-automatikai, felsőfokú végzettség.
  • Minimum közép szintű kommunikatív (beszéd, írás) angol nyelvtudás;
  • Önálló feladatmegoldó és munkavégző képesség;
  • Határidőre történő pontos, precíz munkavégzés;
  • Csoportmunkában való együttműködő részvétel;
  • Gyakorlott, alkalmazás szintű Office kezelés (Word, Excel, PowerPoint);
  • B kategóriás jogosítvány.
Amit előnyként értékelünk
  • Rendelkezik bármilyen villamos-automatikai, alkalmazási gyakorlattal;
  • Jó kommunikációs és előadó készséggel rendelkezik;
  • Van PLC programozási ismerete.
Juttatások
  • Próbaidő után:
    • Versenyképes jövedelem (teljesen bérben kifizetve);
    • személyi használatú notebook és telefon;
    • Cégautó vagy közlekedési költségtérítés;
    • Cafeteria.

Ha egy fiatalodó, komplex feladatok megoldását végző csapat tagja szeretne lenni, itt a helye közöttünk!
Munkavégzés helye
  • Sóskúti Ipari Park
Jelentkezés módja
  • Két hónapnál nem régebbi, színes fényképpel ellátott, kétnyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre, legkésőbb 2018 február 15-ig.
  • Ha Ön regisztrált felhasználó a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattintson a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra.
Címkék: műszaki ügyintéző, villamos-automatika, villamosmérnök, PLC, műszaki, mérnök, mérnökállás, SB-Controls Kft., Pest megye, Sóskút