Nem csak a multiknak kedvez a duális képzés bevezetése

Karunk valamennyi alapképzésben, így gépész, villamos-, mérnökinformatikus-, környezet-, építész és építőmérnök képzésekben is indította a duális képzési formát.

Karunknak 51 ipari vállalat, szerződött partnere van, a régió területéről, illetve vannak köztük több telephellyel, illetve budapesti székhellyel rendelkező cégek is.

Hallgatóinknak így lehetősége nyílik adott szakmaterülethez kapcsolódóan is különböző méretű és profilú vállalkozások közül választani, érdeklődésüknek és specializációjuknak a legmegfelelőbbet.

Partnereink között olyan megbízható és nemzetközi relációban is ismert vállalatok vannak, mint például, a Matro, a Viessmann, a Hauni Hungária Gépgyártó Kft, villamosmérnök képzésben többek között az EON ZRt. vagy a Kontakt-Elektro Kft., környezetmérnök területhez kapcsolódóan például a Biokom Kft, informatika területén több szoftverfejlesztő cég mellett az ITSH és a GIS szoftverek világpiacán vezető ESRI Magyarország Kft.
A duális képzésben szerződött partnereink itt.

HVG cikk

Fotó a Hauni Gépgyárban történt gyárlátogatásról a nyílt naphoz kapcsolódóan, képgaléria itt.