Nevezz a NISZ és BME 1app fejlesztő versenyére!

Mozgasd meg a közösséget!

Nevezz közösséget szolgáló mobilalkalmazás fejlesztésével a NISZ és Budapest Műszaki Egyetem (BME) által szervezett 1app alkalmazásfejlesztő versenyre!

Olyan fejlesztők jelentkezését várjuk, akik az alkalmazásötletükkel egy okosváros közösségét szólítják meg, legyen az akár egy bejelentő, ügyiratkezelő, szabadidős, vagy közönségszervező alkalmazás. Az app funkciója szabadon választható, de fontos kitétel, hogy az alkalmazás segítse a felhasználót a digitális térben is aktív polgárrá válni. A nevezett app lehet akár egy játék is, ha a felhasználóját a digitális jövőbeni szerepvállalásra tanítja. A szervezők a verseny során arra kíváncsiak, hogy a jelentkezők az adott ötletüket hogyan tudják megvalósítani egy mobilalkalmazásban.

Időtartam

2017. október 4. - 2018. február 20.

Díjazás
  • első hely: 500 ezer Ft
  • második hely: 300 ezer Ft
  • harmadik hely: 150 ezer Ft
Jelentkezés

A jelentkezési határidő 2018. február 20.
Eddig kell a felhasználóknak regisztrálni a http://1app.mik.bme.hu címen, és feltölteni az alkalmazás elérhetőségét, a rövid leírását, valamint a forráskódot.