Nyári munka - logiscool

Jelentkezz nálunk egy érdekes és izgalmas nyári munkára!

Programozás speciális, élmény alapú tanítására keresünk egyetemistákat, 16 év feletti középiskolásokat.

Nyári táborainkban a 7-17 éves diákok játszva sajátítják el a programozás alapelveit, kreatívan alkotnak. Meghatározott, kötött tanterv alapján tanítunk 10-12 fős csoportokat.

Ha

• informatikai, programozói ismeretekkel rendelkezel,
  • nyitott vagy gyerekek tanítására, esetleg tanítási tapasztalataid vannak,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel és jó előadó vagy,
  • kedveled a gyerekeket és szót is tudsz érteni velük,
  • jó megjelenésű, határozott fellépésű, érdekes személyiség vagy, aki példaképül is szolgálhat,
  • a kreativitás nem áll messze tőled,
  • megbízható és pontos vagy,
  • ismered az angol nyelvet,

akkor várunk,  jelentkezz nálunk!

Iskolánk Pécs városában van, a pontos cím:  7621 Pécs, Irgalmasok u. 5. Konzum Irodaház 3. em. 311.

Egy hetes nyári táborainkban, amelyek 2018. június 18.  – július 27. és augusztus 27. – 31.  között lesznek, fél nap programozás és fél nap strandolás/sportolás várja diákjainkat.

A délelőtti oktatás 8:30-tól 11:30-ig, a délutáni pedig 13:00 -tól 16:00-ig tart. Természetesen lehetőséged van egy vagy több hetet kiválasztani a tanításra, de a választott hetet végig kell tanítani. Ezen belül szükség lehet csak délelőtti, csak délutáni, vagy mindkettőben való tanításra, természetesen ezzel arányos juttatás fejében. Emellett kellemes munkakörülményeket kínálunk egy fiatal csapatban.

Kölcsönös elégedettség esetén dolgozhatsz nálunk majd 2018/2019 évközi kurzusainkon is!

Fényképes jelentkezésedet személyes adataiddal, tapasztalatod leírásával és a vállalt hetek megjelölésével küldd el mielőbb az vadasz.agnes@logiscool.com  és varga.peter@logiscool.com címre!

Érdemes nálunk tanítani!

Élmény lesz Neked is, nem csak a gyerekeknek!