Nyári munka "szakmai gyakorlat"

Villamosmérnök illetve végzős hallgatók sürgős jelentkezését várja kb 6-8 hetes nyári munkára a KONTAKT-Elektro Kft.

Gépipari automatizálás területén dolgozó vállalatunk megnövekedett megbízásainak teljesítése érdekében azonnali kezdéssel keresünk kollegákat projektvezető mérnökeink mellé az előkészítő és járulékos munkafeladatok elvégzésére az alábbi területekre:

1.Automatizált magasraktárak villamos tervezési munkái E-plan-nal (részfeladatok)

2. SIEMENS S-7 PLC-rendszerek folyamatirányítási, rendszerillesztési munkái (részfeladatok)

2-3 fő foglalkoztatását vállaljuk. A szakmai megfelelőség és kiemelkedő hozzáállás esetén további gyakornoki illetve főfoglalkozású munkaviszonyra is van lehetőség.

Kérjük a jelentkezéseket mielőbb az alábbi elérhetőségeinkre:
Hirth Ferenc
ügyvezető igazgató
KONTAKT-Elektro Kft.
H-7630 PÉCS, Mohácsi u.79.
Tel:72/324 038
Fax:72/516 069