Online Állásbörze a KarrierM állásportál szervezésében

A tanácsadói hálózat Dél-Dunántúli Régiója 2021. június 29-én, 10 órai kezdettel online Állásbörzét szervez.

Érdeklődésed esetén várunk a rendezvényen! Az Állásbörzéhez IDE kattintva tudsz csatlakozni!

Az Állásbörze Teams alkalmazás keretén belül kerül megtartásra (a programot nem kell telepíteni, böngészőn keresztül fut).

Kérdés esetén az alábbi elérhetőségeken lehet érdeklődni:

Egresné Kenyeres Csilla: 0620 412 4650; Egresne_Kenyeres_Csilla@ofa.hu

Lővei Éva: 0620 412 3895;  Lovei_Eva@ofa.hu

A szervezőkről:

Az OFA Nonprofit Kft. - lehet hallottál már rólunk a diplomamentő program kapcsán - 2020. decemberében elindított egy új álláskeresői portált.

A KarrierM állásportál elérési útja: www.karrierm.hu

A Te Karriered, a Mi Karrierünk! A KarrierM Állásportálon megtalálhatod a Neked való állást. A KarrierM Állásportál kötöttségektől mentes, teljesen ingyenes! Nincsenek reklámok, nem kell sem Like-okat, sem tagokat hoznod. Vannak helyette ellenőrzött munkáltatók, naponta frissülő állások, call center és országos tanácsadói hálózat. Azért vagyunk, hogy segítsünk! Mi adjuk a lehetőséget, te pedig döntesz!