Onshape - Ingyenes felhő alapú CAD az oktatásban

Az Onshape a piac első teljes mértékben felhő alapú CAD/PLM rendszere, mely egyesíti a robusztus CAD megoldásokat az erőteljes együttműködési eszközökkel és a valós idejű elemzéssel. Education csomagja kifejezetten oktatási intézmények számára készült, melynek segítségével jelentősen egyszerűbbé válik a (táv)oktatás, valamint a tanórákhoz, a különböző szakirányokhoz, illetve tanszékekhez tartozó adminisztrációs feladatok kezelése.

Vegyen részt online bemutatónkon és ismerje meg az Onshape-ben rejlő, oktatást segítő lehetőségeket!

A részvétel díjmentes, de előzetes regisztrációhoz kötött, melyet a következő hivatkozáson tud elérni.

09:00 – 09:20            Bemutatkozás, Onshape áttekintés – professzionális felhő alapú 3D-s CAD/PLM a PTC-től
Gyökeresen új megközelítés napjaink oktatási kihívásaira: távoktatás, hardverfüggetlenség, csoporthatékonyság, valós idejű együttműködés.

09:20 – 10:00            Onshape élő CAD és PLM bemutató
Garantáljuk, hogy mást fog gondolni a CAD-ről és a PLM-ről a bemutató után

10:00 – 10:20            Felhasználói tapasztalatok – esettanulmányok

10:20 – 10:40            Legyen saját CAD rendszere!
Ön, vagy diákjai az Onshape nyílt forráskódú FeatureScript segítségével saját bővítményeket, funkciókat hozhatnak létre.
Egyedi alkalmazási példák: vázszerkezetek, szerszámtervezés, bútortervezés stb.

10:40 – 10:50            A szak- és főiskoláknak, valamint egyetemeknek szánt Onshape Education Enterprise csomag bemutatása.
A tanszéki tervezési feladatokkal járó adminisztrációt és csoportszintű kollaborációs folyamatokat mostantól nagyvállalati szinten menedzselheti.

10:50 – 11:00            Kérdések, válaszok