Orientációs hét

Kedves Hallgatók!

A 2015/16. tanév szeptember 7-vel kezdetét vette Karunkon. A nappali képzésben az első oktatási hét „Orientációs hét”-ként kerül megrendezésre. Az előadások a korábbi gyakorlatnak megfelelően megtartásra kerülnek, a gyakorlatok idejében és az előadások között a tudományos és művészeti diákköri, szakkollégiumi és egyéb szakmai lehetőségek, a HÖK, a DJKB által nyújtott szolgáltatások megismerésére van lehetőség.

Sokan már láthatták az elmúlt évek során, hogy intézményünkben számos hallgatói szervezet (kutatócsoportok, szakkollégiumok...stb.) működik, ami biztosítja a tanulmányi munka elvégzése mellett, hogy a szabadidő is hasznos eltöltésre kerülhessen. A Tanulmányi csoport „Info” pulthoz való kitelepülésével a hallgatók félévkezdési adminisztrációs ügyintézését igyekszünk megkönnyíteni.

Mindenkit várunk sok szeretettel a PTE MIK aulában standjainkkal és az A019-es teremben (kedd, szerda, csütörtök) rövid prezentációkkal! Mi ott leszünk!