Ösztöndíj kötési és állás ajánlat

1 fő első éves villamos- vagy gépészmérnök szakos hallgatót keresünk ösztöndíj lehetőséggel az alábbi feladatok ellátására:
-       felvonók éves fővizsgálatai
-       felvonók karbantartás ellenőrzései
-       új felvonók üzembehelyezési vizsgálatai
-       felvonók megfelelőségi tanúsításainak elvégzése.

Az ÉMI-TÜV SÜD Kft. Felvonóvizsgáló Állomás Magyarországon piacvezető szerepet tölt be a felvonó berendezések biztonságtechnikai vizsgálataival kapcsolatban.

-       felvonók éves fővizsgálatai
-       felvonók karbantartás ellenőrzései
-       új felvonók üzembehelyezési vizsgálatai
-       felvonók megfelelőségi tanúsításainak elvégzése.

A munkavégzés helye: Miskolc és Borsod-Abaúj-Zemplén megye változó munkahellyel.

A munkavégzéssel kapcsolatos elvárásaink: főiskolai oklevél legalább közepes tanulmányi eredménnyel, jó kommunikációs készség, jogosítvány, kreatív szemlélet, angol vagy német nyelvismeret.

Amit kínálunk: versenyképes fizetés a szakiránynak megfelelően, szakmai oktatások és továbbképzések finanszírozása, külföldi munkavégzési lehetőség, utazási költségtérítés, mobiltelefon, cafetéria.

Kapcsolattartó az ügyben: Pfaff Endre 30/2110-358.