Ötletpályázat - Visegrádi Építésztábor

Az előző évek gyakorlatától eltérően, idén nyílt ötletpályázatot hirdetünk a Visegrádi Építésztábor keretein belül - ráadásul rögtön kettőt, egyet építész hallgatóknak, és egyet fiatal építészeknek.

Ebben az évben ismét az Apátkúti-patak partja lesz a célterületünk, ahol 2015-ben a Sárkányt építettük közös erővel. A város vezetősége most folytatni szeretné a terület fejlesztését: hamarosan megvalósul majd egy "Szent György és a Sárkány" tematikájú játszótér, minket pedig arra kértek, tervezzünk, és építsünk ide egy fedett-nyitott közösségi teraszt, illetve egy ehhez kapcsolódó vizesblokkot.

Nagyon várjuk a terveiteket, ötleteiteket!
A pályázat első fordulójának beadási határideje április 5. lesz, 6-án (szombaton) pedig egy közös visegrádi kirándulásra és tervbemutatásra hívunk Titeket.

A pályázati kiírást és minden egyéb hasznos információt az alábbi linken érhettek el:

A tervezéshez sok örömöt és játékos jókedvet kívánunk!
Reméljük, minél többetekkel találkozunk áprilisban!

Üdvözlettel:
Visegrádi Tábor Szervező Csapata