Otthon a családnak

Pályaművek beérkezésének határideje: 2018. április 29.

A Horizont Global Kft. „Otthon a családnak” programjának keretében hallgatói pályázatot írt ki.

A pályázat tárgya egy konkrét helyszínre, egy kiválasztott, négygyermekes család számára lakóház, otthon tervezése jövőbe mutató építészeti megoldásokkal, melyek a későbbiekben részei lehetnek a HORIZONT™ mintaterv gyűjteményének.

A Kiíró olyan terveket vár, melyek a HORIZONT™ technológia felhasználásával a fenntarthatóság, energiatudatosság szempontjainak figyelembevételével, magas építészeti minőséggel párosított. A pályamunkák feleljenek meg a korszerű lakóházakkal szemben támasztott építészeti elvárásokon túl az épületszerkezet, épületgépészet, energetika, villamosellátás fenntartható kritériumainak is.