Pályázat a Magyar – Francia Kétoldalú TéT Programban való magyar részvétel támogatására

Az Új Széchenyi Terv keretében Nemzeti Fejlesztési Ügynökség pályázatot hirdet a Magyar – Francia Kétoldalú Tudományos és Technológiai Együttműködés (TéT) Programban való magyar részvétel támogatására, az NFÜ és az EGIDE közös nemzetközi kutatás együttműködési programja keretében kutatásfejlesztési projektek kutatócseréjének kiegészítő támogatására.

A támogatás célja hogy a nemzetközi TéT együttműködés eszközrendszerével elősegítse a magyar gazdaság innovatív ágazati versenyképességének növelését, a magyar tudományos élet nemzetközi pozíciójának erősítését, és a nemzetközi TéT kiválósági központokban/programokban való folyamatos magyar jelenlétet.

A pályázat célkitűzéseinek elérése érdekében a Kutatási és Technológiai Innovációs Alap terhére az NFÜ a magyar-francia TéT 2012-2013 kiírásra évi 40 millió forint keretösszeget biztosít.

A támogatott projektek várható száma: 10-15 db.

A pályázatok végső beadási határideje: 2012. február 28.

Bővebb információ itt