Pályázat az EUROSTARS Programban való magyar részvétel támogatására

A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség pályázatot hirdet a EUROSTARS Programban való magyar részvétel támogatására, az NFÜ és az EUREKA Titkárság közös nemzetközi kutatás együttműködési programja keretében.

A pályázatok végső beadási határideje: 2013. november 30.

A támogatás célja a kutató-fejlesztő kis- és középvállalkozások aktív részvételével, nemzetközi együttműködésben megvalósuló, piacorientált kutatás-fejlesztési projekteket támogató EUROSTARS Programban való magyar részvétel.

A pályázat célkitűzéseinek elérése érdekében a Kutatási és Technológiai Innovációs Alap terhére az NFÜ a 2008-2013. közötti időszakra 3 millió euró (azaz 750 millió forint) keretösszeget biztosít, amelyből a rendelkezésre álló forrás 2012. évre: 500 ezer euró, azaz 125 millió forint.

A támogatott projektek várható száma: 2-3 db.

Bővebb információ itt.